Lokalno ekonomsko vijeće

Lokalno ekonomsko vijeće je tijelo za provođenje javno-privatnog dijaloga u Općini Posušje, sastavljeno od predstavnika javnog, privatnog i civilnog sektora, imenovano od strane Općinskog načelnika u cilju aktivnog sudjelovanja svih sudionika u javno – privatnom dijalogu, razvoju zajednice u cjelini i stvaranju povoljnog poslovnog okruženja.
Više možete pročitati u odluci o osnivanju na sljedećoj poveznici

Odluka o osnivanju LEV-a

Poslovnik o radu LEV-a

Kontakt lista članova LEV-a

Zapisnici sa sjednica LEV-a

s Konstituirajuće sjednice Lokanog ekonomskog vijeća Posušje
Sastanak je održan u utorak 20.siječnja 2015. godine s početkom u 13h u sali sa sastanke Općine Posušje.

S 2. SJEDNICA LOKALNOG EKONOMSKOG VIJEĆA POSUŠJE
Sastanak je održan u četvrtak 30.travnja 2015. godine s početkom u 11:00h u sali za sjednice Općinskog Načelnika.

S 3. SJEDNICE LOKALNOG EKONOMSKOG VIJEĆA POSUSJE
Sastnak je održan u petak 11.prosinca 2015.godine s početkom u 12:00h u sali za sjednice Općinskog načelnika.

S 4.  SJEDNICE LOKALNOG EKONOMSKOG VIJEĆA POSUŠJE
Sastanak je održan u petak 15.srpnja 2016. godine s početkom u 14:00h u sali za sjednice

sa 5. sjednice Lokanog ekonomskog vijeća Posušje
Sastanak je održan u utorak 24.11.2016.  2016. godine s početkom u 10 h u sali sa sastanke